Autonomiczne auta i Auta przyszłości

 ›  › Autonomiczne auta i Auta przyszłości

BMW Białystok

Autonomiczne auta i Auta przyszłości

Autonomiczne auta i Auta przyszłości
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Auta przyszłości i autonomiczne auta

Rozwój motoryzacji

Motoryzacja to jedna z tych branż, która wciąż się bardzo szybko rozwija. Każdy z koncernów walczy o nowych klientów i chce pozyskać kolejny kawałek tortu na tym rynku. Dlatego też koncerny motoryzacyjne oferują swoim klientom coraz ciekawsze rozwiązania. Można powiedzieć, że weszliśmy już okres projektowania auta przyszłości.

Takim rozwiązaniem mogą być autonomiczne auta. Wielu z nas marzy się samochód, któremu po odpaleniu wydamy komendę gdzie ma nas zawieźć, a auto bez naszej ingerencji samo dowiezie nas na miejsce docelowe. Takie rozwiązanie to jednak niestety jeszcze dalsza przyszłość. Ale nowe samochody będą kierowców wyręczać w wielu czynnościach. Jedną z takich funkcji będzie przejęcie prowadzenia auta przez komputer podczas jazdy na autostradzie. Jednak już w ruchu miejskim stery będziemy musieli przejąć sami. To samo dotyczy jazdy w kolumnie pojazdów. Trzeba jednak wiedzieć, że nie możemy całkowicie ufać samochodowemu komputerowi. Wciąż musimy być czujni i zachowywać zasady bezpieczeństwa.

Autonomiczne auta i Auta przyszłości Reviewed by on środa, Listopad 22nd, 2017 .

Auta przyszłości i autonomiczne auta Rozwój motoryzacji Motoryzacja to jedna z tych branż, która wciąż się bardzo szybko rozwija. Każdy z koncernów walczy o nowych klientów i chce pozyskać kolejny kawałek tortu na tym rynku. Dlatego też koncerny motoryzacyjne oferują swoim klientom coraz ciekawsze rozwiązania. Można powiedzieć, że weszliśmy już okres projektowania auta przyszłości. Takim

ABOUT AUTHOR /