BMW x3 Białystok

 ›  ›  ›  ›  ›  ›  › BMW x3 Białystok

Auto technika,Autotechnika,BMW Białystok,BMW g7,BMW technik,Serwis BMW Białystok

BMW x3 Białystok

BMW x3 Białystok
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Formuła BMW

Już w tym miesiącu na ekrany naszych telewizorów wraca zasłużona Formuła 1. Miłośnicy tego sportu do których od wielu lat należę, wiedzą o tym doskonale i zacierają ręce z radości. Trzeba przyznać, że po raz pierwszy od wielu lat emocje będą dużo większe. Na tory wraca bowiem nasza nadzieja i rewelacyjny kierowca, jakim bez wątpienia jest Robert Kubica. Nasz rodzynek w tej królewskiej dyscyplinie będzie dysponował samochodem Williams, a więc nie BMW, jak to miało miejsce kilka lat temu. Jest to jednak również dobre auto i powinno jeździć szybko.

Wybieramy się na pierwszy wyścig formuły 1 do restauracji Białystok, która jest zlokalizowana w centrum naszego miasta. Będzie się oczywiście lało piwo i będziemy zajadać różnego rodzaju potrawy. Bardzo fajnie, że wyścig startuje w niedzielę, czyli dzień który jest dla wielu wolnym. Możemy się więc spotkać w dużym gronie i nikt nie będzie miał wymówki, że nie da rady się tym razem stawić. Na przeszkodzie może stanąć tylko i wyłącznie choroba, co należy odpukać.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

BMW x3 Białystok Reviewed by on czwartek, Marzec 7th, 2019 .

Formuła BMW Już w tym miesiącu na ekrany naszych telewizorów wraca zasłużona Formuła 1. Miłośnicy tego sportu do których od wielu lat należę, wiedzą o tym doskonale i zacierają ręce z radości. Trzeba przyznać, że po raz pierwszy od wielu lat emocje będą dużo większe. Na tory wraca bowiem nasza nadzieja i rewelacyjny kierowca, jakim

ABOUT AUTHOR /