Co zrobić?

 ›  › Co zrobić?

Autotechnika

Co zrobić?

Co zrobić?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak zadbać o to, żeby na naszych drogach było bezpiecznie? Szczerze mówiąc ywdaje mi się, że nie jest możliwe, aby zmienić mentalność kierowców z naszego kraju. Oczywiście sam bardzo namawiam wszystkich do tego, aby odpowiednio argumentowali i namawiali do bezpiecznej jazdy, jednak szczerze mówiąc nie widze żadnej poprawy.

Bezpieczeństwo na drogach w naszym kraju wciąż nie jest wysokie. Tak jak mówiłem, wydaje mi się, że głównie chodzi tutaj o mentalność polskich kierowców, którzy często źle podchodzą do tego, jak kierują. Nie zdają sobie spawy z tego, że niebezpieczna jazda może zakonczyć się tak źle. Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że najlepszym sposobem na pokazanie tego, jak można polepszyć jest odukacja już podczas kursow na prawo jazdy. Właśnie wtedy warto ,aby młodzi kierowcy zobaczyli, czym może skończyć się szybka jazda.

Najlepiej, aby owe filmy były jak najbardziej drstyczne. Jeżeli chociaż jeden kursant zapamięta ten film, to być może właśnie to zmniejszy ilość wypdków o jeden, a to przecież tak wiele. Sami jednak również spróbujmy zmienić kulturę jazdy samochodem. Jeżeli bowiem ktoś zobaczy, że inni jeżdżą wolniej, a szybką jazdą nie imponuje nikomu – wręcz przeciwnie, to z pewnością zastanowi się kilka razy, czy warto jest ryzykować i jeździć niepewnie.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

Co zrobić? Reviewed by on środa, Sierpień 29th, 2018 .

Jak zadbać o to, żeby na naszych drogach było bezpiecznie? Szczerze mówiąc ywdaje mi się, że nie jest możliwe, aby zmienić mentalność kierowców z naszego kraju. Oczywiście sam bardzo namawiam wszystkich do tego, aby odpowiednio argumentowali i namawiali do bezpiecznej jazdy, jednak szczerze mówiąc nie widze żadnej poprawy. Bezpieczeństwo na drogach w naszym kraju wciąż

ABOUT AUTHOR /