Dealer BMW Białystok

 ›  ›  ›  ›  ›  ›  › Dealer BMW Białystok

Auto technika,Autotechnika,BMW Białystok,BMW g7,BMW technik,Serwis BMW Białystok

Dealer BMW Białystok

Dealer BMW Białystok
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Sportowy samochód

Wiele osób lubi raz na jakiś czas wybrać się na wyścigi samochodowe. W mojej okolicy bardzo często są rozgrywane tego typu rajdy i zawsze w wolnym czasie staram się pojawić i pooglądać szybkich kierowców. Małopolska słynie z rajdów i według wielu tu jest ich kolebka. Dlatego też spora rzesza fanów każdego roku wychodzi na trasy i obserwuje zmagania najlepszych. Niedawno odbyła się tutaj seria wyścigów BMW, w której wzięła udział cała Polska i czeska czołówka. Było też kilku chłopaków ze Słowacji, więc stawka była naprawdę międzynarodowa.

W sobotę wygrał nasz rodak, a w niedzielę okazaliśmy się gościnni i na pierwszym stopniu podium stanął zawodnik z Czech. Białystok będzie kolejnym miejscu, w którym zostanie zorganizowany rajd, na który to mam zamiar się ponownie wybrać. Mimo, że mamy tam wraz ze znajomymi całkiem spory kawałek drogi, to jednak lubimy spędzać w ten sposób weekendy i oddawać się naszej pasji. Dla prawdziwych miłośników sportu motorowego, kilometry nie stanowią żadnej bariery.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

Dealer BMW Białystok Reviewed by on czwartek, Marzec 7th, 2019 .

Sportowy samochód Wiele osób lubi raz na jakiś czas wybrać się na wyścigi samochodowe. W mojej okolicy bardzo często są rozgrywane tego typu rajdy i zawsze w wolnym czasie staram się pojawić i pooglądać szybkich kierowców. Małopolska słynie z rajdów i według wielu tu jest ich kolebka. Dlatego też spora rzesza fanów każdego roku wychodzi

ABOUT AUTHOR /