Korki

 ›  › Korki

Auto technika

Korki

Korki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (29)W każdym, większym mieście, zmorą każdego kierowcy są korki. Żeby zdążyć do pracy, trzeba wyjść z domu dużo wcześniej. Jest to uciążliwe i denerwujące, ale nie ma na to innej rady.

W ostatnich latach motoryzacja rozwija się coraz szybciej i większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez własnego samochodu.
Jednak coraz częściej ludzie zaczynają wybierać rower. Powstają nowe ścieżki rowerowe i w pewnym sensie jest to dobre rozwiązanie.
Znowelizowane przepisy o ruchu drogowym obligują kierowców pojazdów mechanicznych, do zachowania szczególnej ostrożności, przy przecinaniu ścieżek rowerowych. Jak wiadomo, w miejscu odpowiednio oznakowanym, rowerzysta ma pierwszeństwo.
Niestety kultura jazdy wielu rowerzystów daje dużo do życzenia.
Można zaobserwować jak przejeżdżają na rowerze, na pasach przeznaczonych dla pieszych, co świadczy o braku znajomości przepisów o ruchu drogowym i o braku wyobraźni.
Również zdarza się im jazda po chodniku, gdzie nie ma wyznaczonej ścieżki rowerowej, z nadmierną prędkością, co może być powodem kolizji z osobami pieszymi.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

Korki Reviewed by on poniedziałek, Maj 16th, 2016 .

W każdym, większym mieście, zmorą każdego kierowcy są korki. Żeby zdążyć do pracy, trzeba wyjść z domu dużo wcześniej. Jest to uciążliwe i denerwujące, ale nie ma na to innej rady. W ostatnich latach motoryzacja rozwija się coraz szybciej i większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez własnego samochodu. Jednak coraz częściej ludzie zaczynają

ABOUT AUTHOR /