Pojazdy specjalistyczne

 ›  › Pojazdy specjalistyczne

BMW g7

Pojazdy specjalistyczne

Pojazdy specjalistyczne
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

pojazdy-specjalistyczne-3Wozy specjalistyczne występują w takiej ilości rodzajów, że trudno jest to opisać w kilku słowach. Głównie są to pojazdy specjalistyczne, które służą służbom mundurowym, czyli strażakom, wojskowym czy policjantom.
Takie pojazdy to amfibie, wozy ratownicze, gaśnicze, wozy gąsienicowe, łaziki, ambulansy, pojazdy opancerzone, wózki transportowe, rolby, poduszkowce, wozy z centrum mobilnego dowodzenia, wozy wyposażone w żurawie i inne wozy specjalistyczne.
Wszystkie one wyposażone są w sprzęt jak najbardziej nowoczesny i doskonały, wykonane z materiałów najwyższej jakości, odporne na rdzę i na trudne warunki.
Wykorzystywane przez odpowiednie służby, pomagają w akcjach ratunkowych, ratują ludzi, są używane w przeróżnych misjach wojskowych.
Pojazdy specjalistyczne to pojazdy nie przystosowywane już z innych pojazdów, tylko raczej pojazdy produkowane od podstaw, przez polskich producentów, oparte na podwoziach znanych samochodów, takich jak mercedes benz, iveco czy volvo, pojazdy wyprodukowane z wielką starannością.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

Pojazdy specjalistyczne Reviewed by on wtorek, Wrzesień 20th, 2016 .

Wozy specjalistyczne występują w takiej ilości rodzajów, że trudno jest to opisać w kilku słowach. Głównie są to pojazdy specjalistyczne, które służą służbom mundurowym, czyli strażakom, wojskowym czy policjantom. Takie pojazdy to amfibie, wozy ratownicze, gaśnicze, wozy gąsienicowe, łaziki, ambulansy, pojazdy opancerzone, wózki transportowe, rolby, poduszkowce, wozy z centrum mobilnego dowodzenia, wozy wyposażone w żurawie

ABOUT AUTHOR /