Przyczepy podłodziowe

 ›  › Przyczepy podłodziowe

Autotechnika

Przyczepy podłodziowe

Przyczepy podłodziowe
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Różne zastosowanie przyczep

Uniwersalne przyczepy podłodziowe przeznaczone są do przewozu różnego rodzaju łodzi. Masa przewożonego towaru powinna mieścić się w granicach 590 kilogramów. Cała konstrukcja oparta jest na nadzwyczaj solidnej konstrukcji. Na niej zamontowane są również elementy zabezpieczające oraz stabilizujące. Tymi komponentami są: dziobownica, płozy oraz wciągarka.

Niektóre z przyczep posiadają zdolność do przesuwu osi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest precyzyjne wyważenie przyczepy po załadunku łodzi. Przyczepy te to najlepsza rzecz dla właścicieli łódek, skuterów wodnych czy żaglówek. Nie muszą się już oni więcej martwić o załadunek wodnego transportu. Konstrukcja składa się ze spawanej stalowej ramy. Rama jest także cynkowana ogniowo. Przyczepa zaopatrzona jest w linkę awaryjną i wciągarkę. Instalacja elektryczna ma od 12 do nawet 14V. Wtyczka jest siedmiobiegunowa. Dodatkowo za drobną opłatą można wzbogacić się o kliny pod koła, pasy transportowe, a także zabezpieczenia przeciw kradzieży. Kolejnym rodzajem przyczep są te przeznaczone wprost na samochody. Na rynku dostępne są przyczepy jednoosiowe lub dwuosiowe. Produkowane są na potrzeby transportowania towarów takich jak: skutery, rowery czy motocykli.

To jednak nie jest jedyne ich zastosowanie. Coraz częściej przyczepy wykorzystywane są w kampaniach reklamowych. Taka mobilna reklama przynosi mnóstwo profitów, ponieważ trafia do wielu odbiorców. Przyczepy samochodowe doceniane są szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy to dostrzegamy ich wzrastające wyniki sprzedaży.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

Przyczepy podłodziowe Reviewed by on poniedziałek, Lipiec 10th, 2017 .

Różne zastosowanie przyczep Uniwersalne przyczepy podłodziowe przeznaczone są do przewozu różnego rodzaju łodzi. Masa przewożonego towaru powinna mieścić się w granicach 590 kilogramów. Cała konstrukcja oparta jest na nadzwyczaj solidnej konstrukcji. Na niej zamontowane są również elementy zabezpieczające oraz stabilizujące. Tymi komponentami są: dziobownica, płozy oraz wciągarka. Niektóre z przyczep posiadają zdolność do przesuwu osi.

ABOUT AUTHOR /