Rozrywka na dwóch kołach

 ›  › Rozrywka na dwóch kołach

Autotechnika

Rozrywka na dwóch kołach

Rozrywka na dwóch kołach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ten kto nie jeździł nigdy na motorze nie zrozumie pasji jaką jest jazda jednośladem.
Motory albo się kocha albo je nienawidzi. Mawia się również, że gdy już połknie się motocyklowego bakcyla bardzo ciężko jest przestać jeździć na motorze. I chociaż jazda motorem powszechnie uważana jest za niebezpieczną, bo dochodzi do wielu wypadków, a te są opłakane w skutkach, to wielu motocyklowych zapaleńców nie wyobraża sobie dnia bez przejechanych choćby kilku kilometrów na swoim ukochanym motorze.
To jedna z takich form spędzania wolnego czasu, która być może nie jest uprawiana przez większą część społeczeństwa, ale dla tych, którzy zaszczepili ją w swoim sercu jest prawdziwym sakrum. Motocyklowa pasja wymaga oczywiście sporych nakładów finansowych, bo koszt zakupu i utrzymania maszyny jest spory, a nie mniej kosztują akcesoria motocyklowe.
Taka pasja to również świetna rozrywki i forma spędzenia czasu wolnego. Istnieje wiele odmian pokazów, wyścigów czy popisów motocyklowych, które można śledzić. Ponadto jazda na tak zwanym choperze, to jak mawiają wtajemniczeni niezły „chillout”, który pozwala się relaksować i odprężyć. W filmowym dokumencie motocyklowi zapaleńcy mawiają, że po ruszeniu motocyklem, wszelkie problemy ulatniają się po zaledwie chwili. Czy zatem można powiedzieć, że jazda motocyklem to sposób transportu czy raczej hobby ? Na pewno to drugie, bo jak zauważyć można na polskich drogach, spora grupa motocyklistów jeździ „bez celu” tylko i wyłącznie dla relaksu i hobby. Jest to pasja kosztowna, ale na pewno gdyby spytać się tych, którzy mają w sercu motory czy zamieniliby ją na cokolwiek innego w większości usłyszelibyśmy odmowną odpowiedź.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

Rozrywka na dwóch kołach Reviewed by on czwartek, Marzec 7th, 2019 .

Ten kto nie jeździł nigdy na motorze nie zrozumie pasji jaką jest jazda jednośladem. Motory albo się kocha albo je nienawidzi. Mawia się również, że gdy już połknie się motocyklowego bakcyla bardzo ciężko jest przestać jeździć na motorze. I chociaż jazda motorem powszechnie uważana jest za niebezpieczną, bo dochodzi do wielu wypadków, a te są

ABOUT AUTHOR /