Szafa na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli jak urządzić garderobę?

 ›  › Szafa na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli jak urządzić garderobę?

Pozostałe

Szafa na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli jak urządzić garderobę?

Szafa na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli jak urządzić garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba wcale nie musi być ogromnym miejscem, żeby magazynować w niej wszelkie rzeczy i utrzymać w nich ład. Sprawdzi się ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pokoju. W takim wypadku rewelacyjnie sprawdzą się drzwi przesuwne, aby odizolować garderobę od pokoju.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Wnętrze garderoby uzależnione jest przede wszystkim od tego, co zamierzamy tam trzymać. W zależności od rodzaju posiadanych rzeczy, musimy zdecydować, czy w naszych meblach powinno znajdować się wiele drążków na wieszaki, szuflad lub może półek. Pod uwagę należy wziąć również ewentualne dodatkowe miejsce na jakieś urządzenia, jak np. deska do prasowania lub żelazko.

Jeśli mamy mało przestrzeni na garderobę, dobrą decyzją będzie zakup szafy na wymiar. W ten sposób zmaksymalizujemy dostępne miejsce na odzież i różne dodatki. Świetnym pomysłem są meble na wymiar firmy Komandor, która słynie z pakownych szaf ubraniowych. Pakowna szafa narożna również jest doskonałą decyzją, a także zwiększy miejsce na nasze rzeczy.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Rewelacyjnym wyborem na zwiększenie powierzchni użytkowej garderoby będzie zamontowanie w niej drzwi przesuwnych, nawet gdy jest to samodzielne pomieszczenie. Przez zastosowanie drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest potrzebna do otworzenia klasycznych drzwi. Na rynku dostępnych jest wiele gotowych modeli, ale można też wybrać drzwi przesuwne na wymiar, które oferowane są przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Właściwie dobrane meble to nie wszystko. Niezwykle istotne jest też odpowiednie oświetlenie garderoby. Niezwykle istotne jest, żeby światło docierało do wszelkich półek oraz zakątków pokoju. Gdy dysponujemy niemałą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, musimy też zatroszczyć się o oświetlenie punktowe. Z ekonomicznego punktu widzenia świetną decyzją będą LED-y. Nie tylko zużywają one mało energii, ale dostępne są różne rozwiązania, które umożliwiają ich montaż w dowolnym miejscu.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie powinno zabraknąć także odpowiedniego lustra. Nie jedynie umożliwi ono nieograniczone oglądanie się w trakcie wyboru stosownego ubioru, ale również zwiększy ono optycznie wnętrze. Gdy nie posiadamy miejsca na lustro stojące, możemy zdecydować się na wiszące. Doskonałym wyborem będzie także wybór szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

Szafa na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli jak urządzić garderobę? Reviewed by on niedziela, Kwiecień 26th, 2020 .

Jak urządzić garderobę?Garderoba wcale nie musi być ogromnym miejscem, żeby magazynować w niej wszelkie rzeczy i utrzymać w nich ład. Sprawdzi się ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pokoju. W takim wypadku rewelacyjnie sprawdzą się drzwi przesuwne, aby odizolować garderobę od pokoju. Jak urządzić wnętrze garderoby?Wnętrze garderoby uzależnione jest przede wszystkim od

ABOUT AUTHOR /