W jaki sposób zadbać o własne bezpieczeństwo na drodze?

 ›  › W jaki sposób zadbać o własne bezpieczeństwo na drodze?

Autotechnika

W jaki sposób zadbać o własne bezpieczeństwo na drodze?

W jaki sposób zadbać o własne bezpieczeństwo na drodze?
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Wszyscy doskonale wiemy, że drogi w naszym kraju nie są bezpieczne. Szczególnie zrozumiałem, gdy miałem wielką przyjemność poruszać się po norweskich drogach. Chociaż mocno mnie zdziwiło, że najbogatszy kraj w Europie tak naprawdę nie ma świetnych dróg, to i tak jeździło mi się ze wszech miar przyjemnie. Pewnie z takiego powodu, że gdybym na przykład przekroczył prędkość albo przejechał na czerwonym świetle, miałbym spory wydatek finansowy. Wydaje się mi, że choć zbyt wysokie mandaty nie są dobre, to przydałoby się w jakiś sposób zmienić system karania kierowców.
Kierowca powinien wiedzieć, że jeżeli faktycznie złamie przepisy, zostanie ukarany. A wszyscy wiemy, że gdyby kierowców na polskich drogach srogo karano za jazdę, a oprócz tego kontrole policyjny byłyby częstsze, to w ciągu kilku tygodni znacząco poprawiłaby się w naszym kraju kultura jazdy. To żaden przypadek, że chociaż statystyczna kobieta za kółkiem popełnia bardzo dużo błędów, to jednak nie popełnia wielu wypadków. Inna kwestia jest po prostu tak, iż motoryzacja szybko idzie do przodu, to znaczy niemalże wszyscy mamy samochód. To powoduje choćby korki. Nie może w takim razie tak naprawdę dziwić to, iż często kierowcom puszczają nerwy. To tylko niedługi tekst, tak naprawdę mógłbym podać dużo więcej takich rozwiązań, dzięki którym w Polsce nie będzie ginęło aż tak wielu ludzi.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

W jaki sposób zadbać o własne bezpieczeństwo na drodze? Reviewed by on poniedziałek, Maj 28th, 2018 .

Wszyscy doskonale wiemy, że drogi w naszym kraju nie są bezpieczne. Szczególnie zrozumiałem, gdy miałem wielką przyjemność poruszać się po norweskich drogach. Chociaż mocno mnie zdziwiło, że najbogatszy kraj w Europie tak naprawdę nie ma świetnych dróg, to i tak jeździło mi się ze wszech miar przyjemnie. Pewnie z takiego powodu, że gdybym na przykład

ABOUT AUTHOR /