Wybór zawodu

 ›  › Wybór zawodu

Auto technika

Wybór zawodu

Wybór zawodu
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

motoryzacja (25)Uczniowie kończący szkoły stają przed koniecznością wyboru zawodu. Czasem muszą decydować szybciej, na przykład tuż po gimnazjum, czasem dopiero po liceum. Czasem wykorzystują wtedy swoje pasje, by wybrać dobrą drogę. Jedną z nich jest motoryzacja. Wielu z nich, zwłaszcza chłopcy, pasjonują się tą gałęzią przemysłu i wiążą z nią swoją przyszłość.
W sytuacji, kiedy zdecydują się na taka możliwość, mają do wyboru kilka opcji czy też dróg, którymi mogą pójść. To zależy od tego, jakim aspektem motoryzacji chcą się zająć. Możliwości jest wiele, od bezpośredniej pracy z samochodem po transport, logistykę czy spedycję. Jak widać zatem, motoryzacja daje młodym ludziom wiele możliwości.
Tę drogę rzadziej wybierają dziewczęta, które stereotypowo wybierają inne role kulturowe. Niemniej jednak zdarzają się takie, dla których motoryzacja stanowi zarówno pasję, jak i wyzwanie. One oczywiście także mogą realizować tę swoją pasje, wybierając zawody niekoniecznie kojarzone z rolą kobiety, jak kierowca ciężarówki.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

Wybór zawodu Reviewed by on wtorek, Grudzień 15th, 2015 .

Uczniowie kończący szkoły stają przed koniecznością wyboru zawodu. Czasem muszą decydować szybciej, na przykład tuż po gimnazjum, czasem dopiero po liceum. Czasem wykorzystują wtedy swoje pasje, by wybrać dobrą drogę. Jedną z nich jest motoryzacja. Wielu z nich, zwłaszcza chłopcy, pasjonują się tą gałęzią przemysłu i wiążą z nią swoją przyszłość. W sytuacji, kiedy zdecydują

ABOUT AUTHOR /