Wynajem aut dostawczych

 ›  › Wynajem aut dostawczych

Serwis BMW Białystok

Wynajem aut dostawczych

Wynajem aut dostawczych
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

wynajem-aut-dostawczych-3W dzisiejszych czasach również małe i jednoosobowe firmy potrzebują często auta dostawczego. Nie każdy mały przedsiębiorca dysponuje jednak odpowiednim pojazdem. Wynika to z wysokiej ceny samej ciężarówki oraz jeszcze wyższych kosztów utrzymania. Pojawia się jednak dosyć łatwe rozwiązanie. Istnieją przedsiębiorstwa, które dysponują odpowiednią flotą pojazdów i w razie potrzeby są w stanie je wypożyczyć. Wynajem aut dostawczych zyskuje na popularności. Wypożyczający może zażyczyć sobie, aby auto przyjechało razem z posiadającym odpowiednie uprawnienia kierowcą. Jest to bardzo praktyczne oraz wygodne rozwiązanie. Klient nie musi martwić się o wszystkie opłaty związane z eksploatacją auta. Płaci tylko za przejechane kilometry według stałej stawki, należność reguluje za pomocą przelewu, otrzymuje fakturę VAT, która może zostać rozliczona jako koszty w firmie.
Inną opcją jest wynajem długoterminowy. Działa on na podobnej zasadzie, jednak auto pozostaje u wynajmującego na dłużej, prowadzi je sam.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

Wynajem aut dostawczych Reviewed by on wtorek, Wrzesień 20th, 2016 .

W dzisiejszych czasach również małe i jednoosobowe firmy potrzebują często auta dostawczego. Nie każdy mały przedsiębiorca dysponuje jednak odpowiednim pojazdem. Wynika to z wysokiej ceny samej ciężarówki oraz jeszcze wyższych kosztów utrzymania. Pojawia się jednak dosyć łatwe rozwiązanie. Istnieją przedsiębiorstwa, które dysponują odpowiednią flotą pojazdów i w razie potrzeby są w stanie je wypożyczyć. Wynajem

ABOUT AUTHOR /