Z Warszawy do Lotniska Modlin

 ›  › Z Warszawy do Lotniska Modlin

Autotechnika

Z Warszawy do Lotniska Modlin

Z Warszawy do Lotniska Modlin
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Stworzone za dobrych 400 mln zł Lotnisko Warszawa Modlin (EPMO) od 2014 może obsługiwać klientów turystycznych i biznesowych wszystkich klas. Lotnisko Modlin (WMI) znajduje się 35 km na północ od Warszawy i ma przepustowość 3,5 miliona użytkowników rocznie.
Dzięki wyposażeniu portu o najnowszej klasy systemy radionamierzania, mogą z niego latać nie tylko statki powietrzne małego lotnictwa na przykład awionetki lecz także większe samoloty liniowe jak Boeing 737 czy Airbusy. Podstawowym przewoźnikiem latającym z Modlina jest Ryanair, który z każdym rokiem przewozi setki tysięcy podróżnych do 52 różnych miast Europy. Z lotniska Modlin korzystają także samoloty małej awiacji. W 2021 roku zaplanowane jest rozbudowanie połączenia kolejowego ze stacją pasażerską pod terminalem. Otworzy to nowe środki transportowe dla tysięcy osób z Legionowa, Warszawy i okolic. Nim to nastąpi komunikacją szynową nie jest będzie możliwe się dotrzeć do Lotniska Modlin. Transport prywatny może być najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli pragniemy dojechać szybko i na czas z do miejsca. Jeśli wybieramy taksówkę, należy wejść na stronę taxilegionowo.pl i przejrzeć cennik oraz upewnić się, że taksówka jest tania i całodobowo. Dobra taxi to taka, która dowiezie nas do portu lotniczego za najniższe pieniądze. Fajną taksówkę powinno być można zamówić telefoniczne i jest to taxi kursująca z Warszawy do Legionowa całodobowo a jej ceny i ofertę wynaleźć można na stronie. Zamiast komunikacji lokalnej w Legionowie oraz autobusów czy SKM z Legionowa do Warszawy dojedziesz taksówką. Jeżeli nie chcemy zamówić taxi przez telefon, mamy możliwość skorzystania z wygodnych postojów w Legionowie bądź Warszawie.

Podobne wpisy na temat motoryzacji:

Z Warszawy do Lotniska Modlin Reviewed by on poniedziałek, Grudzień 16th, 2019 .

Stworzone za dobrych 400 mln zł Lotnisko Warszawa Modlin (EPMO) od 2014 może obsługiwać klientów turystycznych i biznesowych wszystkich klas. Lotnisko Modlin (WMI) znajduje się 35 km na północ od Warszawy i ma przepustowość 3,5 miliona użytkowników rocznie. Dzięki wyposażeniu portu o najnowszej klasy systemy radionamierzania, mogą z niego latać nie tylko statki powietrzne małego

ABOUT AUTHOR /